Kim jestem?

Moja Historia

   Nazywam się Marcin Pruszyński i  jestem Restauratorem. W ciągu ostatnich kilku lat od zera otworzyłem i rozwinąłem 4 restauracje, w miastach oddalonych od siebie ponad 100 km i zorganizowałem je tak, aby działały beze mnie i generowały rekordowe wyniki.

   Od tamtego momentu otworzyłem i z sukcesem rozwijam kilka firm w branżach takich jak gastronomia, nieruchomości, marketing, e-commerce.

   Postanowiłem podzielić się z Tobą wiedzą, którą zdobyłem w tym okresie i strategiami, które działały najlepiej, abyś mógł szybciej rozwijać swój biznes, generować wyższe wyniki i co najważniejsze:    

    W końcu mieć czas i pieniądze, by móc robić to, co lubisz najbardziej!

Dlaczego Ja?

   Jest wiele osób, które będą mówiły Ci co powinieneś robić a czego nie. Ja działam inaczej: 

– Po pierwsze jestem praktykiem, moja wiedza  nie wynika z książek. Każda Strategia którą Ci przedstawię została przetestowana w turbulentnym środowisku biznesowym.
– Nie będę czarował i teoretyzował. Krok po kroku powiem Ci co należy wykonać, aby osiągnąć konkretne rezultaty.

– Pomogę Ci rozwiązać konkretny problem, z którym aktualnie borykasz się w swoim biznesie.

Moja misja

   Jestem przedsiębiorcą. Kocham wolność którą daje mi ta profesja. Ale uważam, że najważniejsze w życiu jest realizowanie swoich pasji i robienie tego co kochasz. Do tego potrzebował będziesz dwóch rzeczy: czasu i pieniędzy. Moją misją jest pomoc ci w zabezpieczeniu obu z nich.

   Ty też możesz: